Twój mąż to pewnie typowy przykład zabieganego, zapracowanego mężczyzny, który po wyjściu z pracy ma ochotę jedynie na wyciągnięcie się na kanapie i pełnym luzie. Przez taki tryb życia często samo nie pamięta o swoich urodzinach, imieninach, czy nawet rocznicach. Ale na szczęście od tego mają nas – żony, które jak przystało na kobiety są bardziej zorganizowane i pamiętają o wszystkich ważnych datach. To my obmyślamy o tym jaki prezent byłby tym najlepszym. Bierzemy przy tym pod uwagę jego potrzeby, marzenia i upodobania. A jeśli trafimy z prezentem miło jest zobaczyć na twarzy męża radość z otrzymanego podarunku. Zwykle większość z nas decyduje się na tradycyjne prezenty jak kosmetyki, kolejna koszula, czy krawat – to bardzo przewidywalne i zarazem uniwersalne prezenty. I one jak się można spodziewać nie wywołują entuzjazmu na twarzy naszego męża. Jeśli zdecydujemy się na prezent zgodny z jego zainteresowaniami to np. dla majsterkowicza miłym może okazać się wkrętarka czy zestaw narzędzi.

Jeśli maż dba o swój wygląd, lubi w wolnym czasie pójść na siłownię, to warto zastanowić się nam karnetem na ową siłownie czy nawet zestawem hantli do domowych ćwiczeń. Natomiast jeśli mamy w domu melomana to z pewnością dobrym prezentem dla męża będzie płyta CD ulubionego wykonawcy. Większość mężczyzn jest maniakami komputerowymi wobec tego ucieszy się zabawnej myszy komputerowej bądź gry komputerowej.
Jeśli mąż jest typowym domatorem możemy zadbać o odpowiedni nastrój w domu i uczcić to święto romantyczną kolacją. To sprawdzony i niezawodny sposób szczególnie dla tych par małżeńskich które przeżywają mały kryzys w związku.
To będzie takie nasze dopełnienie całego dnia spędzonego w świątecznej, jubileuszowej atmosferze, która powie za nas „kocham cię”, „gratuluje” , czy „przepraszam”.