Jeśli jesteście już dawno po najpopularniejszej imprezie urodzinowej nazywanej potocznie „osiemnastką” to z pewnością pamiętacie sam moment przygotowań, oczekiwania na najważniejsze przyjęcie urodzinowe. Tradycyjnie tę właśnie rocznice urodzin obchodzi się w uroczysty sposób, dlatego nasz wybór prezentów też musi być bardzo przemyślany.

Dzisiaj zajmiemy się pomysłami na prezent na 18-tkę dla chłopaka. Myślę, że dla kobiety, dziewczyny, która dobrze zna jubilata nie będzie problemu w wyborem prezentu. Jednak możemy zostać zaproszeni na ”osiemnastkę” do kolegi, brata, kuzyna bądź przyjaciela. Czasami bywa tak, że grupa osób zaproszonych na takie urodziny kupuje jeden prezent wspólny prezent ułatwiając sobie często w ten sposób kłopotliwy jednoosobowy wybór prezentu.

Ale wiadomo, że w grupie jest zawsze łatwiej. Jest tego niewątpliwie– mają oni dużo większy wybór przez dysponowanie większą gotówką, jak również łatwej jest dzięki temu spełnić marzenia naszego jubilata. Tak jak ów jubilat będzie pamiętał swoje osiemnastkę, tak samo trwałe powinny być prezenty na 18 które zawsze będą mu o niej przypominać.

Dla niektórych – bardziej racjonalistów ten dzień 18 tych urodzin będzie się kojarzył z przepustką w dorosłość – otrzymanie dowodu osobistego, tak dla innych ważny będzie fan całej imprezy i prezentów. Ostatnio dość dużym zainteresowaniem na prezent cieszy się imprezowy kask. Wypełnienie go zależy od inwencji jubilata – oczywiście my wskazujemy bardziej na zdrowe soczki, lub coca-colę.

Chociaż w dniu urodzin, kiedy alkohol przestaje być zakazanym napojem po założeniu takiego kasku może popłynąć on z dwóch źródeł – puszek umiejscowionych nad głową.
Jak wszyscy dobrze wiemy osiemnastkowa imprezka sprzyja żartom i dobrej zabawie, dlatego świetnym pomysłem może okazać się wręczenie jubilatowi „gej radaru”  – dzięki któremu właściciel dobrze się bawiąc może urządzić małe  śledztwo i sprawdzić kto jest kim naprawdę.
Jak już wspomniałam osoby, które kończą 18 lat często nie są jeszcze tak dojrzali aby samodzielnie podejmować decyzję dlatego nasz prezent – magiczna kula może okazać się bardzo pomocna. Pomaga ona wyjść z opresji i podjąć właściwą decyzję. Jeśli kula źle nam podpowie – mamy wyjście, wszystko zganiamy na kulę.
Jak widać pomysłów na prezent dla chłopaka jest naprawdę dużo. Jednak pamiętajmy, że po udanej imprezie przychodzi czas na dorosłe i odpowiedzialne życie.