Kiedy zbliża się ten wielki dzień – urodziny naszego chłopaka, niejednokrotnie stajemy przed dylematem co kupić, czym go zaskoczyć, jak spełnić jego marzenia. Kobieta ma zdecydowanie prościej jeśli chodzi o pomysł na prezent dla swojego chłopaka, niż miało to być odwrotnie. A to dlatego, że kobiety znacznie wyróżniają się na tle mężczyzn zmysłem zakupowym jak i szybciej wpadają na dobry pomysł prezentu urodzinowego.

Skoro wybieramy prezent dla chłopaka to, dobrze go znamy, znamy jego upodobania, marzenia. Dlatego chcemy aby wybrany przez nas prezent był oryginalny, niespotykany, a przede wszystkim nieprzewidywalny dla obdarowywanego. Takim nietypowym prezentem na urodziny dla chłopaka będzie z pewnością zaproszenie na przejażdżkę samochodem terenowym lub quadem w ekstremalnych warunkach, a jak wiadomo mężczyźni uwielbiają tego typu sporty. Ale jeśli jest on typowym sportowcem to myślę że fajnie będzie zaprosić go na rozgrywki Paint Balla z przyjaciółmi. Ostatnio to modne i bardzo popularne zajęcie , zwłaszcza dla zapracowanych mężczyzn. No i prezent idealny dla chłopaka, który lub duch sportowej rywalizacji.

Jeśli nasz facet jest już kierowcą i czasami podróż z nami jednym autem jest dla nas wielkim przeżyciem to dla swojego i jego bezpieczeństwa możemy podarować mu zaproszenia na kurs bezpiecznej jazdy. Na pewno wyjdzie to na zdrowie. Jeśli nasz chłopak na co dzień poświęca się pracy, a po jej zakończeniu nawet nie myśli i jakiejkolwiek formie aktywności  – podarujmy mi zaproszenie na wspinaczkę po skałkach. Myślę, że wspólnie świetnie będziecie się bawić. Możemy również wybrać bardzie romantyczną formę spędzenia tego dnia – np. romantyczny lot balonem.

Każdy pomysł na uczczenie urodzin naszego chłopaka jest dobry. Oby tylko ten dzień zapisał się na długo w jego pamięci.